O mně

Mám rád lidi. A rád jim pomáhám uvědomit si, jak úžasní jsou a co všechno dokážou, když aspoň na chvíli prohlédnout skrze iluzi svého myšlení. Cestou bez námahy, bez nutnosti práce na sobě. Pouze skrze porozumění sama sobě.

Baví mě pomáhat lidem v podnikání, kterému se sám věnuji 20 let, mou srdeční záležitostí je pomoc v osobních vztazích, kde i díky vlastnímu šťastnému vztahu jasně vidím, v čem spočívá podstata dlouhodobě láskyplných vztahů a manželství, a velmi rád se o toto porozumění dělím.

Záznam webináře

Rozhovor z televize

STUDIUM TRANSFORMATIVNÍHO KOUČINKU

Transformativní koučink jsem studoval na Supercoach Academy Michaela Neilla, který je jedním z nejuznávanějších světových koučů. Moje studium mě zavedlo do Los Angeles, New Yorku, Londýna i Seattlu. A tam všude jsem se učil pod taktovkou předních světových psychologů, koučů, trenérů jako Dr. George a Linda Pransky, Dr. Aaron Turner, Dr. Mark Howard, Catherine Casey, Kimberley Hare, Mara Gleason a řady dalších.

Konference Porozumění lidské mysli

V květnu 2017 jsem společně se skvělou koučkou Loredanou Popasav uspořádal první mezinárodní konferenci o revolučním porozumění mysli v pražské Lucerně, kam jsme přivedli 23 řečníků z celého světa. V současné době připravujeme druhý ročník, který se bude konat 18.-19.května 2018 v Praze.

Kontakt

Zkoušeli jste různé cesty, jak dosáhnout štěstí, nalézt smysl života či krásný vztah, ale nebylo to úplně ono? Zavolejte mi či napište a zkusme se pobavit, zda by cesta porozumění, cesta bez námahy, kterou jsem se vydal já i stovky tisíc dalších lidí, mohla být právě to, co teď potřebujete.